Bu haber 01 ARALIK 2011, Persembe 16:17:53 tarihinde eklendi. 3184 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kamiloğlu Petrol Yeni Yüzüyle Hizmete Açıldı

Uzun yıllardır Artvin halkına hizmet veren Kamiloğlu Petrol Ofisi yeni görünümüyle hizmete açıldı.
Kamiloğlu Petrol Yeni Yüzüyle Hizmete Açıldı

Kamiloğlu Petrol Ofisi, tüketicilere kaliteli, yenilikçi ve en son teknolojili ürünlerini sunmaya devam ediyor. Türkiye’nin lider akaryakıt dağıtım ve madeni yağ şirketi Petrol Ofisi, Artvin’deki Kamiloğlu Petrol iş birliğiyle yenilikte sınır tanımıyor. Ülkemizde petrol ofisi çapındaki 2 bin 500 istasyonluk ağı buluyor. Bu bağlamda Artvin’de kaliteli hizmet ve yeniği felsefe edinen Kamiloğlu petrol yetkilileri petrol ofisi istasyonlarını yenilediler.

 

Kamiloğlu petrol ofisinin yeni yüzünün açılışını gerçekleştirdi. Gerçekleşen açılışa Artvin Valisi Necmettin Kalkan, Belediye Başkanı Dr. Emin Özgün, İl Özel İdare Genel Sekreteri Orhan Yazıcı, Defterdar Abdurrahman Altındağ, Petrol Ofisi Genel Direktörü Okan Ekinci, Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kurtul Özel, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Demirhan Elçin, Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Ahmet Biber. Kamiloğlu Petrol ortaklarının yanı sıra çok sayıda Artvinli katıldı.

 

Kurt: Artvinli Olmak Gibi Yaşamaya Çalışıyoruz

 

Türkiye'nin dört bir yanında müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile kaliteli, yenilikçi ve en son teknolojili ürün ve hizmetleri Petrol Ofisi'ne duyulan güvene yakışır bir şekilde tüketici anlayışı güdülmektedir. 81 ilin tamamı ve yaklaşık 850 ilçeye yayılmış olan hizmet ağı sahip olan petrol ofisinin açılışında ilk olarak Kamiloğlu Petrol ortaklarından Yücel Kurt konuştu. Kurt konuşmasında; “İki kardeşin 1967’de ticari hayata başlamalarından sonra 1974’te şirketleşen ve daha sonra 2004 yılında LTİ sermaye şirketine dönüşerek aile şirketi oldu. Son yıllarda gelişen ekonomiye bizzat ilimizde Ticaret erbapları olarak ayak uydurmaya çalışıyoruz. Bu çerçevede bu yatırımı yapma gereğini duyduk. Artvin’e güzel bir tesisi kazandırdık diye düşünüyoruz darısı diğer yatırımcı iş adamlarının başına Artvin’i sevmek budur diyoruz, Artvin’i gurur duyuyoruz Artvinli olmaktan onur duyuyoruz ve Artvinli olmak gibi yaşamaya çalışıyoruz. Bu işletmenin yapılışında emeği gecen herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 

“Müşteri Bizim İçin Her Yerde Aynıdır”

 

Ardından duygu ve düşüncelerini ifade eden Petrol Ofisi Genel Direktörü Okan Ekinci, “Petrol ofisi gibi bir kuruluştan ülkeye milli görev olarak addettiği her karış toprağına yatırım yapan şirkete bu yakışırdı. Ülkemizin bayrağını en doğuda şerefle dalgalandıran Artvinlilere, bu hizmeti vermek bir borcumuzdur. Bu ayrım büyük şehirlerde neyse Artvin’de odur. Müşteri bizim için her yerde aynıdır. Doğusu kuzeyi barısı yok. Türkiye bir bütündür inşallah bu tesis ile değerli Artvinlilere elimizden geldiğince en yüksek standartlarda hizmet vermeye çalışacağız. Bu tesisin hayata geçmesinde çok değerli Kamiloğlu ailesine özellikle teşekkürü bir borç biliyorum. Hiçbir fedakarlıktan kaçınmadılar bundan sonraki Artvin’e yatırımlar yapmaya daha iyi hizmetler vermeye devam edeceğiz” dedi.

 

“Artvin İçin El Ele Vereceğiz”

 

Artvin Belediye Başkanı  Dr. Emin Özgün ise; Bir işadamının Artvin’e yatırım yapması bir ilin Belediye Başkanı olarak bir yerel yönetici olarak bizi sevindiriyor. Biliyorsunuz Artvin fabrikası olmayan iş sahası az olan bir kent ama biz bu koşullarda işsizliğe katkı yapan katkı yapmaya çalışan iş adamlarımızın her zaman yanında yer alırız. Bizde belediye olarak elimizden geleni yapmaya çalıştık. Artvin’de yeni bir projemiz var şu anki terminal alanı 6-7 dönüm büyük bir arazı var buraya Allah kısmet ederse 4 yıldızlı bir otel büyük bir alışveriş merkezi yapacağız. Bu tesis de en az 100 kişi çalışacak. El ele vereceğiz Artvin’i turizm ve eğitim noktasında istenildiği yere getireceğiz.”dedi.  

 

Yeni haliyle Kamiloğlu petrol hizmette

 

4 kattan oluşan 18 kişinin çalıştığı Kamiloğlu petrol Ofisinde Türkiye genelindeki petrol ofisleriyle aynı standartta. İçinde oyun salonunda tam donanımlı marketine kadar modern bir hizmet vermektedir.

 

Petrol Ofisinin açılış kurdelesini ise Artvin Valisi Artvin Valisi Necmettin Kalkan, Belediye Başkanı Dr. Emin Özgün, Ticaret ve Sanayi odası başkanı Kurtul Özel, Artvin Defterdarı Abdurrahman Altındağ, Petrol Ofisi Genel Direktörü Okan Ekinci, Kamiloğlu Petrol Ofisi Ortaklarından Yücel Kurt kesti. Artvin Valisi Necmettin Kalkan Kamiloğlu petrol yetkililerine bol kazanç ve istasyonun Artvin halkına hayırlı olmasını diledi. Açılışın ardından misafirleri yeni hizmete giren istasyon merkezini ve marketi gezdiler.

ETİKETLER :
Hangi Futbol Takımının Taraftarı sınıf?
Beşiktaş
% 50
Fenerbahçe
% 0
Galatasaray
% 0
Trabzonspor
% 50
 
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı